Obóz biegowy

Ostatnia aktualizacja: 8 lipca 2015 r.

oboz

Obóz biegowy SZKLARSKA PORĘBA 2015
Zapraszamy wszystkich biegaczy, bez względu na wiek i staż biegowy na obóz biegowy, który odbędzie się w Szklarskiej Porębie w terminie 16-24 sierpnia.

Organizatorami są Międzyszkolny Klub Sportowy Juvenia i Fundacja Białystok Biega.

Zapraszamy Was w malownicze Karkonosze, gdzie swoją formę szlifują najlepsi Polscy długodystansowcy. Ty również możesz zrobić ogromne postępy trenując z nami, przy tym doskonale się bawiąc i odpoczywając. Tydzień pod okiem profesjonalnych trenerów będzie nowym, fantastycznym  doświadczeniem. Sprawdź o ile poprawisz swoje życiówki już w jesiennych biegach.

Termin: 16 – 24 sierpnia 2015 r.

Zakwaterowanie: gościć nas będzie Pensjonat Etna usytuowany w spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby, w otoczeniu Karkonoszy. Obiekt oferuje klasycznie urządzone pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Pokoje dysponują także telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i łazienką z prysznicem.

Wszystkim uczestnikom obozu zapewniamy całodzienne wyżywienie (śniadanie – stół szwedzki, obiad, kolacja), opiekę szkoleniową, ubezpieczenie.

W ramach obozu proponujemy: możliwość udziału w dwóch treningach dziennie pod okiem trenerów, wyjścia na basen, wycieczki marszo-biegowe po malowniczych szlakach karkonoskiego Parku Narodowego oraz jednodniową wycieczkę do Pragi. Do dyspozycji gości są: sauna, bilard, dla najmłodszych sala zabaw, w sezonie letnim dodatkowo plac zabaw na świeżym powietrzu.

Turnus zaczyna się od kolacji w dniu przyjazdu i kończy się śniadaniem w dniu zakończenia pobytu.

Trenerzy obozu biegowego: Jerzy Mydlarz, Adrian Mydlarz.

Razem z nami na obozie obecny będzie fizjoterapeuta z Reha Fit.

Każdy uczestnik obozu biegowego otrzymuje techniczną koszulkę biegową.

 

hotel

OPŁATY

Koszt udziału w turnusie wynosi 1100 złotych od osoby. Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym. Dopłata do pokoju jednoosobowego – 350 zł.

Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu na obóz.

Istnieje możliwość wykupienia miejsca dla osoby towarzyszącej nie biorącej udziału w zajęciach treningowych. Koszt udziału w jednym turnusie wynosi w takim przypadku 850 zł. Osoba ta uczestniczy we wszystkich świadczeniach obozowych z wyłączeniem treningów.

 

WARUNKI POBYTU DZIECI I MŁODZIEŻY

Zniżki dla dzieci i młodzieży obowiązują tylko przy pobycie z osobą pełnopłatną w pokoju 2 os.

Dzieci do lat 3 bezpłatnie, dzieci do 12 lat – nocleg na dostawce – 570 zł.

 

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mailowy fundacja@bialystokbiega.pl

Więcej informacji: Agnieszka Kuczyńska tel. 500 101 133.

FBB_150x90px

NASI PARTNERZY