Wolontariat

18-19 września 2021 r. odbędzie się 11. edycja Białystok Biega, najstarszej imprezy biegowej organizowanej przez Fundację Białystok Biega.

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. Niejednokrotnie pokazaliście jak duża siła tkwi w Was samych!

Przy każdym biegu organizowanym przez FBB biorą udział Wolontariusze w bardzo różnym wieku! Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie:)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć największe biegowe imprezy we wschodniej Polsce, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w imprezach biegowych Fundacji Białystok Biega to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawym wydarzeniu sportowym.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 13 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji.

Potrzebujemy wolontariuszy do takich obszarów/zadań:

  • Biuro zawodów – czynne 18 i 19 września. To właśnie w biurze zawodów wszyscy biegacze odbierają swoje pakiety startowe i rejestrują się do zawodów (wiek wolontariuszy: od 15 lat)
  • Strefa mety – 18 i 19 września – wolontariusze obsługujący strefę mety wręczają po biegu zawodnikom medale, napoje, owoce (wiek od 13 lat)
  • Grupa do zadań specjalnych – 18 i 19 września – do tego typu zadań poszukujemy wolontariuszy, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy:) (wiek od 15 lat)
  • Obsługa trasy – 18 i 19 września – bardzo odpowiedzialne zadanie czeka na wolontariuszy obsługujących trasę biegu. Wolontariusze pilnują aby żaden z biegaczy nie pomylił trasy, pomagają pieszym, którzy chcą przejść na drugą stronę ulicy w czasie biegu. 

Po zakończonej współpracy wolontariusze Fundacji Białystok Biega otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Zgłoś się do nas!

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego na Twój udział w wolontariacie. Oświadczenie rodzica do pobrania – wolontariat

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, wypełnij formularz:

Formularz zgłoszeniowy

Podziel się artykułem ze znajomymi!