Sponsoring

Ostatnia aktualizacja: 7 lipca 2015 r.

Zwracamy się do Firm i Instytucji chcących zaprezentować się podczas dużych imprez sportowo-rekreacyjnych i wesprzeć niepowtarzalne imprezy biegowe organizowane przez Fundację Białystok Biega.

Dlaczego warto? 
Jesteśmy przekonani, że biegi masowe są doskonałym narzędziem do promocji Państwa marki i produktów. Tak duża impreza zwróci uwagę mieszkańców, a także mediów – mieliśmy doskonały tego przykład w poprzednich edycjach.

Sponsoring tego wydarzenia daje możliwość dotarcia z informacją do ogromnego grona odbiorców (duża kampania reklamowa biegu, media lokalne i ogólnopolskie).

Biegacze stanowią niezwykle atrakcyjną grupę docelową, wokół której znakomicie można budować takie wartości jak wytrwałość, solidność, zdrowie, sprawność, hart ducha. Można ponadto budować ciekawe oferty dla swoich klientów i partnerów biznesowych. Sponsoring tego typu wydarzenia z pewnością wpłynie również bardzo pozytywnie na odbiór Państwa Firmy przez Państwa pracowników – pokaże Firmę jako dynamiczną organizację, aktywnie włączającą się w prozdrowotny trend.

Zachęcamy do kontaktu z Fundacją Białystok Biega. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz przedstawimy możliwości współpracy. Agnieszka Kuczyńska tel 500 101 133,  fundacja@bialystokbiega.pl

 

NASI PARTNERZY