Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu na 10 km.

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2017 r.

Oficjalnie ogłaszamy, że w ramach 6. Top Auto Białystok Biega, odbędą się Mistrzostwa Służb Mundurowych w biegu na 10 km o Puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Podlaskiego.

Uczestnikami klasyfikacji Mistrzostw Służb Mundurowych mogą być wyłącznie funkcjonariusze lub pracownicy służb mundurowych, którzy pełnią służbę lub pracują w jednostkach organizacyjnych na terenie województwa Podlaskiego

Pełen wykaz służb znajduje się w regulaminie.

W ramach Mistrzostw przeprowadzone będą klasyfikacje:

  • drużynowa służb mundurowych
  • indywidualna służb mundurowych (osobno kobiet i mężczyzn)
  • indywidualna funkcjonariuszy i pracowników Policji (osobno kobiet i mężczyzn)

Zgłoszenie uczestnictwa: 

  • Każdy zawodnik startujący w klasyfikacji „Mistrzostwa Służb Mundurowych” musi być zgłoszony do biegu na dystansie 10 km z obowiązkowym podaniem nazwy jednostki organizacyjnej, którą reprezentuje oraz zaznaczenie zakładki „MISTRZOSTWA SŁUŻB MUNDUROWYCH” z podaniem jednostki i miejscowości, np. Policja – Białystok, Straż Pożarna – Sokółka, itp. . Zawodnik, który nie spełni obu z podanych warunków nie będzie brany pod uwagę w tej klasyfikacji.
  • osoby, które są już zgłoszone do biegu, a chcą wziąć udział w Mistrzostwach, mogę edytować swoje dane logując się na swoje konto lub wysłać zgłoszenie na adres zapisy@bialystokbiega.pl z dopiskiem „Mistrzostwa Służb Mundurowych”.

NASI PARTNERZY