Homeschool Run

Fundacja Białystok Biega od 2011 roku skutecznie zachęca najmłodszych do biegania. Każdego roku dzieci mogą poczuć jakie to wspaniałe uczucie przebiec zakładany dystans, przekroczyć linię mety. Radość i uśmiech dzieci na mecie są bezcenne… Naszym celem jest zaszczepienie wśród najmłodszych pozytywnych emocji, jakie daje ruch i radość z biegania. Każde dziecko jest zwycięzcą!

  • W Homeschool Run nie będzie prowadzony pomiar czasu. Bieg ma na celu propagowanie biegania wśród najmłodszych, ma być formą zabawy.
  • Każdy z zawodników, który ukończy Bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Uczestnicy Homeschool Run oraz ich rodzice mogą skorzystać ze specjalnej oferty szkoły językowej Homeschool. Wystarczy, że przy rejestracji do biegu rodzic/opiekun zaznaczy taką chęć w formularzu zgłoszeniowym.

Kurs dla dzieci w wieku 3-5 lat – zniżka w wysokości 200 zł oraz zestaw do nauki o wartości 250 zł

Kurs dla dzieci w wieku 6-7 lat – zniżka w wysokości 230 zł oraz zestaw do nauki o wartości 250 zł

Kurs dla dzieci w wieku 8-13 lat – zniżka w wysokości 270 zł 

Kurs dla dzieci w wieku 14-17 lat – zniżka w wysokości 270 zł 

Kurs dla osób dorosłych (+18) – zniżka w wysokości 300 zł

 

ZAPISY DO BIEGU RUSZĄ WKRÓTCE

 

Drogi Rodzicu, rejestrując dziecko do biegu sprawdź jaki rozmiar koszulki powinieneś zaznaczyć.

Sponsorem Tytularnym biegów dla dzieci jest jedna z najstarszych szkół językowych w Białymstoku: Homeschool

O Homeschool mówi się: “mają podejście do uczenia bardziej psychologiczne niż techniczne”, z czym trudno się nie zgodzić, obserwując ich indywidualne podejście do każdego kursanta. Na białostockim rynku mocno wyróżniają się tym, że:

  • jako jedyni w Białymstoku posiadają licencję na uczenie małych dzieci najlepszą dostępną obecnie w Polsce metodą Teddy Eddie 
  • jako jedyni w Białymstoku posiadają licencję na uczenie zaawansowanych językowo  dzieci 8-10 letnich metodą Savvy Ed 
  • jako jedni z nielicznych posiadają akredytację Podlaskiego Kuratora Oświaty, 
  • bardzo konsekwentnie wypełniają swoją misję „więcej niż szkoła” (Homeschool. More than a school), udzielając się w wielu charytatywnych projektach.

Homeschool wspiera wysiłki najmłodszych w sporcie, ponieważ zgodnie z ich wartościami, dbałość o umysł musi zawsze iść w parze z dbałością o ciało. Jedynie wtedy człowiek ma szansę być w pełni zdrowy i szczęśliwy. A co dokładnie wspólnego mają biegi dla dzieci z nauką angielskiego przeczytaj na blogu Homeschool Sweet Edu “Homeschool Run – dlaczego bieganie jest potrzebne do nauki angielskiego? 

Uwaga! Szkoła Homeschool przygotowała specjalne zniżki dla młodych biegaczy i ich rodziców. Bądź czujny podczas rejestracji na biegi Homeschool RUN ☺

Dowiedz się więcej o Homeschool.

 

 

Podziel się artykułem ze znajomymi!