Dobroczynność

Ostatnia aktualizacja: 5 lipca 2022 r.

Bieganie może iść w parze z pomaganiem. Przekonujemy się o tym od lat m.in. przy okazji PKO Białystok Półmaratonu czy Plum Ekiden. Dlatego pragniemy zachęcić też Uczestników Białystok Biega do udziału w akcji charytatywnej. 

Zbieramy pieniądze dla Bartka! Bartek urodził się z krótszą nóżką, bez kości strzałkowej. Ma 8 lat, a za sobą już 9 ciężkich operacji. W kwietniu miał operację po której noga nie wygląda dobrze. Jest przykurcz w kolanie. Cel zbiórki to przede wszystkim rehabilitacja. Bartek musi dojeżdżać do Poznania na wizyty kontrolne. Już 20 lipca czeka go kolejna operacja w Poznaniu.  Będzie miał zakładany aparat na nogę. Po tej operacji trzeba będzie dojeżdżać 2 x w tygodniu do Poznania. Bartek  potrzebuje też nowej ortezy do chodzenia Przed chłopcem jeszcze długi proces leczenia. Pomóżmy mu razem! Zróbmy wszystko, aby Bartek mógł z nami biegać!

 

 

Jak możesz pomóc? To proste! W czasie rejestracji do biegu zaznacz odpowiednią opcję i wybierz wartość wsparcia – wartość cegiełki.

Możesz też dokonać przelewu na konto Fundacji Białystok Biega koniecznie z dopiskiem „Dla Bartka”. Nr konta Fundacji: 15 1140 2017 0000 4702 1304 3240 w mBank

 

Podziel się artykułem ze znajomymi!