14 września 2015

Sanpol Partnerem biegu.

Firma Sanpol wspiera działania Fundacji Białystok Biega, została Partnerem naszej wrześniowej imprezy. Dziękujemy za wsparcie!

Firma Sanpol jest jednym z liderów obecnych na rynku hurtowni instalacji sanitarnych. Działalność hurtową rozpoczęła w 1993 roku. Od samego początku istnienia aż do dziś, Sanpol szczyci się tym, że jest kapitałem jest w 100% polskim, a generowane zyski są całkowicie inwestowane w naszym kraju. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 300  pracowników,  którzy  poprzez  ciągły  rozwój  zawodowy  służą  profesjonalnym doradztwem. Firmie Sanpol zaufało już ponad 2 tysiące stale zaopatrujących się klientów. Misją Firmy jest budowanie profesjonalnego  zespołu,  zapewniającego  trwałość  i  bezpieczeństwo  inwestycji klientów.

SANPOL o sobie w pigułce.

Branże w których działamy

Technika grzewcza, instalacje sanitarne, sieci zewnętrzne oraz  wyposażenie łazienek.

Zasięg

Cały czas powiększamy naszą  sieć dystrybucji, by  być jak  najbliżej naszych klientów w całej Polsce. Obecnie posiadamy 23 Ekspres Hurty, 17 Biur Handlowych, 3 Salony Sprzedaży. Wszystkie zaopatrywane są z dwóch centrów logistycznych w Piasecznie i Poznaniu. Zamówienia złożone do godziny 17.00 danego dnia, realizujemy w godzinach przedpołudniowych dnia następnego.

Dostępność towarowa

Ponad 250 000 pozycji asortymentowych, w tym blisko 10 000 codziennie dostępnych w centrach  logistycznych  oraz  ponad  1 500  pozycji  dostępnych  w  Ekspres  Hurtach.

Oferujemy renomowany, markowy i bezpieczny produkt z atestami i homologacjami.

Międzynarodowa współpraca

Od 2010 jesteśmy udziałowcem międzynarodowej organizacji VGH, zrzeszającej firmy z branży łazienkowej, instalacyjnej i grzewczej z 12 krajów europejskich. VGH to wymiana doświadczeń oraz pozyskiwanie know-how, wsparcie finansowe i organizacyjne.

tablice michał2.cdr

Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: