21 sierpnia 2018

TaniaKsiazka.pl Sponsorem 8. TOP AUTO Białystok Biega

Białostocka Księgarnia TaniaKsiazka.pl Sponsorem 8.TOP AUTO Białystok Biega 

Wbrew pozorom czytanie i bieganie mają ze sobą wiele wspólnego. Każdy, kto zaczyna książkę, zmierza do mety opisywanej historii. Dodatkowo audiobooki świetnie nadają się do tego, żeby uprzyjemnić biegaczom treningi. A najważniejszą cechą wspólną obu czynności, jest ta, że wyzwalają całą masę endorfin, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwsi. 😉

Czy wiecie, że Księgarnia TaniaKsiazka.pl została uznana w badaniu “Koszyk Roku 2018” za najlepszy sklep internetowy w Polsce? Zdobyła też wyróżnienie w programie “Konsumencki Lider Jakości 2018”. A to tylko tegoroczne wyróżnienia, które są odzwierciedleniem zadowolenia klientów naszego Sponsora.

Nic dziwnego, że ci klienci zbudowali całkiem zgraną społeczność w mediach społecznościowych. Liczby mówią same za siebie: Facebook: ponad 110 tys. fanów, Instagram – 14,5 tys. obserwujących i ponad 2 tys. subskrypcji na YouTubie.

Wiadomo, że TaniaKsiazka.pl lubi zaskakiwać. A czym nas zaskoczy tym razem? Tego dowiecie się podczas 8. TOP AUTO Białystok Biega. Na pewno możecie spodziewać się wielu fajnych nagród. My już nie możemy się doczekać!

Czy ktoś z Was jeszcze nie zna TaniejKsiążki? Najwyższa pora to zmienić. Wystarczy wejść na: http://www.taniaksiazka.pl

 

 

Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: