Homeschool Run

Fundacja Białystok Biega od 2011 roku skutecznie zachęca najmłodszych do biegania. Każdego roku dzieci mogą poczuć jakie to wspaniałe uczucie przebiec zakładany dystans, przekroczyć linię mety. Radość i uśmiech dzieci na mecie są bezcenne… Naszym celem jest zaszczepienie wśród najmłodszych pozytywnych emocji, jakie daje ruch i radość z biegania. Każde dziecko jest zwycięzcą!

  • W Homeschool Run nie będzie prowadzony pomiar czasu. Bieg ma na celu propagowanie biegania wśród najmłodszych, ma być formą zabawy.
  • Każdy z zawodników, który ukończy Bieg otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

 

Sponsorem Tytularnym biegów dla dzieci jest szkoła językowa Homeschool, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie istnienia na rynku białostockim. 

O Homeschool mówi się: “mają podejście do uczenia bardziej psychologiczne niż techniczne”, z czym trudno się nie zgodzić, obserwując ich indywidualne podejście do każdego kursanta. Na białostockim rynku mocno wyróżniają się tym, że:

  • jako jedyni w Białymstoku posiadają licencję na uczenie małych dzieci najlepszą dostępną obecnie w Polsce metodą Teddy Eddie ( HYPERLINK „http://www.teddyeddie.pl/” www.teddyeddie.pl), 
  • jako jedyni w Białymstoku posiadają licencję na uczenie zaawansowanych językowo  dzieci 8-10 letnich metodą Savvy Ed (www.savvyed.pl),
  • jako jedni z nielicznych posiadają akredytację Podlaskiego Kuratora Oświaty, 
  • bardzo konsekwentnie wypełniają swoją misję „więcej niż szkoła” (Homeschool. More than a school), udzielając się w wielu charytatywnych projektach.

Homeschool wspiera wysiłki najmłodszych w sporcie, ponieważ zgodnie z ich wartościami, dbałość o umysł musi zawsze iść w parze z dbałością o ciało. Jedynie wtedy człowiek ma szansę być w pełni zdrowy i szczęśliwy. A co dokładnie wspólnego mają biegi dla dzieci z nauką angielskiego – przeczytaj na blogu Homeschool

 

Dowiedz się więcej o Homeschool.

 

 

Podziel się artykułem ze znajomymi!