17 września 2015

Dwór Czarneckiego Partnerem biegu.

Dwór Czarneckiego jest Partnerem 5. Top Auto Białystok Biega. Partnerstwo Dworu Czarneckiego nie jest przypadkowe. Od niedawna w Operze i Filharmonii Podlaskiej znakomicie funkcjonuje Restauracja Forma, tworzą ją ludzie, których wiedza i umiejętności wywodzą się z renomowanego Dworu Czarneckiego.

Restauracja Forma w Operze Podlaskiej to miejsce dla osób ceniących sobie poznawanie nowych smaków i wysoką jakość produktów. To także przystań dla tych, którzy chcą się schować przed pędzącym wokół światem, by zażyć rozkoszy podniebienia. Restauracja była tworzona na bazie wieloletniego doświadczenia Dworu Czarneckiego, miejsca o wysokiej pozycji na lokalnym rynku.

W sezonowym  menu a’la carte znajdziecie Państwo przygotowane z najwyższej jakości produktów, autorskie kompozycje naszych szefów kuchni. Lubimy zaskakiwać gości smakiem, nierzadko częstujemy ich nawet złotem. To idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad, przyjęcia okolicznościowe czy popołudniową kawę z przyjaciółmi. Świetnie udają się tu także targi, firmowe bankiety czy lunche.

więcej o restauracji

więcej do Dworze Czarneckiego

Zrzut ekranu 2015-09-17 o 15.09.51

Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: